اسکن کف پا در تهران

اسکن کف پا در تهران و کرج، یکی از انواع خدماتی است که در کلینیک سلامت پا پردیس به شما عزیزان ارائه می دهیم. به کمک تکنیک اسکن کف پا، نحوه توزیع فشار در ناحیه پای افرادی که از درد پا رنج می برند؛ یا اینکه در ناحیه پا یا کف پایشان ناهنجاری‌های وجود دارد مشخص می شود. علاوه بر آن به کمک این تکنیک، ساختار پا نیز مشخص میشود.

در نتیجه می ‌توان به کمک اسکن کف پا در تهران یا سایر نقاط ایران، به سادگی با توجه به نوع قوس، اندازه پا، نقاط فشار و چرخش، کفش طبی مخصوص پای فرد مورد نظر را تولید کرد.

اسکن کف پا چیست؟

اسکن کف پا را می توان یکی از جدیدترین تکنولوژی ها و فناوری ها دانست. به کمک این تکنولوژی، ارزیابی کلی پای اشخاص صورت گرفته و بر روی پا معاینه دقیق تر انجام میشود. درنتیجه شناخت کافی نسبت به بیماری های پا بدست آمده و دلایلی که پا درد از آن ناشی می شود، مشخص میگردد.

تکنولوژی اسکن کف پا و تحلیل اسکن کف پا، به پزشکان کمک می کند تا به شناخت کافی از ساختار پای بیمار دست یافته و به فرد بیمار جهت درمان پا درد وی به روش های مختلف کمک نمایند. این مهم با توجه به نقاطی که فشار بر آن بیش از سایر نقاط وارد می آید؛ حاصل می شود.

سلامت پا به عنوان ستون بدن، اهمیت زیادی دارد. در صورت وقوع هر گونه درد یا مشکلی در پا، عملاً عملکرد زندگی مختل شده و در صورتی که به آن بی توجهی نشان دهیم، سلامتی جسمی و روحی ما نیز به خطر می‌افتد.

برای اینکه به اهمیت اسکن کف پا پی ببریم؛ باید به کمک این تکنولوژی جهت شناخت ریشه علل سایر دردهای بدن، اشاره کرد. ذکر این نکته ضروری است که در بسیاری از مواقع دلیل اصلی بیماری هایی همچون کمر درد، زانو درد و حتی سردرد، ریشه در عدم سلامت پا و وجود اختلالات در کف پای ما دارد.

ما در کلینیک سلامت پای پردیس، با آگاهی از این موضوع، به کمک شما عزیزان آمده؛ و با به کارگیری تجهیزات کاملا تخصصی اسکن کف پا، نخست به شناخت علت درد پرداخته و سپس در صدد رفع این مشکلات برآییم.

بیشتر بخوانید: درمان درد ساق پا در تهران

دلایل نیاز به اسکن کف پا

یکی از مهمترین دلایلی که افراد به اسکن کف پا نیاز دارند، ساخت کفی طبی است. در گذشته و پیش از اختراع این تکنولوژی؛ ساخت کفی پای مخصوص هر پا، با قالب گیری از پای فرد توسط گچ های مخصوص صورت می گرفت.

اما امروزه به سادگی با تفسیر اسکن کف پا در تهران و سایر شهرها، می توان شکل پای هر فرد را به صورت کاملا دقیق و با جزئیات مشخص کرد. اطلاعات بدست آمده از دستگاه های اسکنر سه بعدی کف پا، به سادگی به نرم‌افزار دستگاه مربوطه انتقال داده می شود؛ تا این دستگاه کفی مخصوص پای هر فرد را بسازد.

همچنین تفسیر نتایج اسکن کف پا در تهران و در کلینیک سلامت پای پردیس توسط فرد متخصص، مشکلات مختلف موجود در استخوان بندی پای فرد بیمار را مشخص می کند. مثلا، صافی کف پا یا کجی شست پا در بسیاری از مواقع دلیل عمده دردهای پا می باشد. به کمک اسکن کف پا در تهران یا سایر نقاط ایران و تحلیل اسکن کف پا، ساختار کامل پا مشخص شده، در نتیجه به علت بسیاری از دردها در پا، پی ببریم.

اسکن کف پا در تهران

روش های اسکن کف پا

دو نوع اسکنر بسیار رایج جهت اسکن کف پا در تهران، اسکنر نوری و اسکنر فشاری است. هر کدام از این دو اسکنر، اطلاعات خاصی را بدست می دهند.

اسکن کف پا توسط اسکنر فشاری، به این صورت است که فرد روی صفحه ای می ایستد. در این صفحه تعداد زیادی سنسور فشار تعبیه شده است. این سنسورها به هنگام انجام عملیات اسکن کف پا، می‌توانند میزان فشاری که هر نقطه از پا بر روی صفحه اعمال می‌کند، را به صورت دقیق نشان دهند.

اسکنرهای نوری نیز بدین صورت عمل میکنند که اسکنر مذکور از طریق نور، پراکندگی فشار را در تمامی نقاط پا نشان میدهد. یعنی تکنولوژی به کار رفته در این اسکنرها، نور می باشد.

در حالت کلی اسکن کف پا در تهران و در سایر نقاط ایران توسط اسکنر های فشاری، به دو صورت استاتیک و دینامیک صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید: اسکن کف پا برای درمان کمر درد

هزینه اسکن کف پا در تهران

هزینه اسکن کف پا بستگی به عوامل مختلفی دارد. این هزینه توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشخص می شود. به همین جهت عموما کلینیک ها اسکن رایگان کف پا را ارائه نمی دهند. با این وجود در کلینیک سلامت پای پردیس شرایطی را در نظر گرفته ایم که هزینه اسکن کف پا در تهران و کرج، تا جای ممکن کاهش یابد.

اسکن کف پا در تهران

درمان میخچه در تهران و کرج، درمان دردهای کف پا، ساق پا، زانو و کمر، اسکن کف پا در تهران و کرج و درمان صافی کف پا؛ از جمله خدماتی هستند که ما در کلینیک سلامت پای پردیس، مفتخر به ارائه آن به شما عزیزان هستیم.

همانگونه که گفته شد، یکی از موارد استفاده از تحلیل اسکن کف پا، ساخت کفی طبی است. کفی های طبی نه ‌تنها به بهبود درد در ناحیه پا، زانو، کمر و حتی گاهی اوقات گردن، کمک می کنند؛ بلکه در بسیاری از مواقع به خصوص برای کودکان، می تواند برخی ایرادات ساختاری در پا مانند صافی کف پا، والگوس زانو، و کالکانئوس والگوس را اصلاح کند.

اگر به دنبال به یک موسسه معتبر جهت اسکن کف پا در تهران هستید؛ به شما این نوید را می‌دهیم که در مسیر درستی قرار گرفته اید. مفتخریم که در کلینیک سلامت پا پردیس، نماد اولین مرکز تخصصی اسکن پا را بر دوش می کشیم.

کلینیک سلامت پا پردیس با ۲ شعبه در تهران و کرج، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. شعبه تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، روبروی مجتمع تجاری پالادیوم، ساختمان پیراسته، طبقه ۴، واحد ۴۱؛ و شعبه کرج در چهارراه طالقانی، به سمت میدان سپاه، روبروی داروخانه هلال احمر، ابتدای بلوار قائم، ساختمان جهان نما، طبقه ۵، واحد ۱۵ واقع شده است.

جهت اطلاع از شرایط اسکن پا در تهران و کرج، و رزرو نوبت، می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

پانوشت: اسکن کف پا در تهران، مرکز تخصصی اسکن کف پا، هزینه اسکن کف پا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =